درباره ما

آبسردکن های آنی دراک

پس از دو دهه تلاش در حوزه صنعت سرمایشی و تهویه مطبوع برآن شدیم تا با تشکیل زیر مجموعه ای تحت عنوان تجاری دراک، بتوانیم گامی دیگر در جهت رفع نیازمندیهای مشتریان عزیز خود برداریم.

این مجموعه تولیدی با تکیه بر تجربه ، دانش فنی و توان بالای تجهیزاتی خود قادر است تا به هرگونه خواسته مشتریان خود در طراحی و ساخت محصولات با کیفیت پاسخگو بوده و همواره با اعتقاد به اصل مشتری مداری در جهت جلب رضایت آنها بکوشد.

با توجه به اهمیت استفاده از آب سالم و بهداشتی در تامین و حفظ سلامت افراد جامعه بر آن شدیم تا با طراحی و تولید نسل جدیدی از آبسردکن های آنی دراک گام مهمی در جهت تامین آب شرب سالم و بهداشتی هموطنان عزیز برداشته و علاوه بر آن نقش موثری در صرفه جویی مصرف انرژی ایفا کنیم.

در این نوع آبسردکن های آنی دراک بر خلاف انواع موجود در بازار، با حذف مخزن ذخیره آب شرب و نصب مبدل حرارتی امکان نفوذ هرگونه آلودگی به درون آب از بین رفته و آب سرد به صورت آنی و بدون محدودیت در مصرف در کلیه ساعات شبانه روز با درجه حرارت یکسان قابل استفاده میباشد همچنین سعی گردیده تا با حذف هرگونه قطعات مصرفی با عمر کوتاه بر دوام و کیفیت آن افزوده گردد.

 

آبسردکن های آنی دراک